Wiadomość z ostatniej chwili!

Z wielkim żalem informujemy, że jeden z najważniejszych polityków ma zamiar wycofać się z czynnego życia politycznego!


Jak dowiadujemy się z najbliższego otoczenia prezesa jest on rozczarowany nikłym odzewem i poparciem dla jego wspaniałej idei uszczęśliwienia wszystkich Polek i Polaków. Społeczeństwo nasze najwyraźniej nie dorosło jeszcze do tego by docenić genialnego przywódcę. Na scenie politycznej powstanie wielka luka po odejściu wizjonerskiego polityka! Jednak my, na zawsze zachowamy w pamięci dokonanie rzeczy niezwykłej: wybudzenia w bardzo krótkim czasie ogromnych rzeszy Polek i Polaków, którzy dotychczas tylko wegetowali obojętni na politykę i losy kraju.

Dziś, ludzie różnych wyznań i opcji politycznych łączą się w radości i z zapałem cyklicznie ożywiają nasze miasta kolorowymi pochodami.

Dziękujemy Ci Prezesie i życzymy dużo zdrowia i spokoju na zasłużonej emeryturze!

Jan Maria Wszędobylski

One thought on “Wiadomość z ostatniej chwili!

 • 31 stycznia 2017 at 16:00
  Permalink

  Szanowny Panie Jan Maria Wszędobylski, pisząc swoją wypowiedz należałoby powiedzieć w czyim imieniu się Pan wypowiada, dlaczego Panu brak odwagi podpisać własnym imieniem i nazwiskiem przeczesz chyba jakoś Pana Nazywają.
  Co dotyczy pana wypowiedzi na temat Prezesa to wątpię by Prezes miał spokój wspominając szakali którzy go wysadzili z krzesła.
  Pozdrawiam. Stanisław Litarowicz

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *